Menu

В Ірпені забудовники не надають інформацію про об'єкти, яки споруджуються

пример паспорта обьекта пример паспорта обьекта

З 26 забудов, які перевірила робоча група при Громадській раді Ірпінського міськвиконкому, лише 2 є такими на яких інформаційні стенди відповідають п.6 ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Про це на засіданні Громадської ради у середу повідомив заступник голови ГР Микола Ковальчук.


За словами пана Миколи, те що має інформувати громаду про об’єкти забудови, а саме виконавця, підрядника та строки будівельних робіт, інша передбачену законодавством інформація відсутня або не представлена в повному обсязі на більшості новобудов Ірпеня. Обєкти, де взагалі немає інфостендів зокрема є на Полтавській, Зої Алієвої, Мінеральній, Тургєнівській.

Як повідомив начальник Ірпінської державної архбудінспекції Ярослав Камишан, інспекція готова реагувати на конкретні сигнали громадськості і у разі виявлення порушень накладати відповідні штрафні санкції на фізичних та юридичних осіб. Проте, за його словами таке реагування можливе виключно за повідомленням громадян. Чомусь інспекція не в силах самостійно виявляти та карати порушників.

В членів громадської ради виникли питання й до присутнього начальника відділу архітектури та містобудування міськвиконкому Михайла Копача. Питання зокрема стосувались теми, хто видає дозволи на будівництво? Пан Михайло розповів що чинне законодавство дозволяє розпочинати будівництво після того як подана відповідна декларація про будівельні роботи, далі будівництво може бути зупинено у разі порушення Державних норм будівництва.

Як зазначали в обговоренні члени ГР, в Ірпені набуло масового явища порушення забудовниками норм містобудування та архітектури. Були згадані і про події на території колишнього дитячого санаторію «Дружба», де після протестів громадськості, була скасована декларація про початок будівельних робіт. Нині активісти звернулися до громадського архітектора Ігоря Юрчака з проханням розробити ескіз будівництва парку та дитячого садочку на місці колишньої «Дружби».

Загалом обговорювання пройшло досить бурхливо, громадськість показала що представникам будівельного бізнесу варто якнайшвидше налагодити зв'язок з громадою. Людям все більше не подобається факти відвертого ігнорування суспільної думки і поява в місті все більше незаконних забудов.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины