Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Студія манікюру "Express-Nails"

Бути красивою швидко і легко.

0.0/5 оценка (0 голосов)

 Знову в Ірпінь-сіті після певної перерви можна зробити експрес-манікюр,а відтепер і навіть педикюр! Сучасний шалений темп життя диктує жінкам нові правила - встигати бути красивою віртуозно!

Бути красивою швидко і легко. Знову в Ірпінь-сіті після певної перерви можна зробити експрес-манікюр,а відтепер і навіть педикюр! Сучасний шалений темп життя диктує жінкам нові правила - встигати бути красивою віртуозно! Студія манікюру "Express-Nails" вам у цьому допоможе. Тепер зробити красивими ручки і ніжки можна,так би мовити, "на ходу". Тут можна зробити класичний манікюр та педікюр із покриттям на будь-який смак, наростити нігті або зробити лікувальні процедури. Послуги манікюру та педікюру пропонуються і чоловікам, і дітям.

Ціни: манікюр 100 грн., педікюр 230 грн. Покриття від 110 грн. Серед плюсів: швидкість обслуговування, економія часу, доступні ціни, якість та ввічливість. Мінуси: розташування "на виду".

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины