×

Внимание

Google Geocoding API error: The request was denied.
Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Адвокат Онищенко Павел Викторович

В позаробочий час, вихідні та святкові дні консультації надаються виключно на розрахункових засадах. Безкоштовне консультування з 9-оо понеділка до 16-оо п"ятниці.

2.6/5 оценка (10 голосов)

У кожної людини може виникнути ситуація коли потрібно звернутися до адвоката і, як правило, це пов'язано з певними життєвими проблемами.
В умовах складного і часто недосконалого законодавства отримання адвокатської допомоги може бути Вашим єдино вірним і дієвим рішенням.

Кваліфіковані адвокатські послуги допоможуть у вирішенні проблем із захистом Ваших прав та інтересів в будь-якій сфері життєдіяльності.
Перш за все, Вам потрібно визначити для себе мету звернення до адвоката, а саме: отримання консультації з правового питання; забезпечення себе або близької людини захисником від кримінального переслідування, укладання угоди про представлення Ваших інтересів в цивільно-правових відносинах або щось інше.
Я надаю юридичну допомогу на території Києва та Київської області, зокрема у місті Ірпінь, і готовий Вам допомогти у кожному спірному або скрутному питанні, запропонувавши широкий спектр якісних юридичних послуг будь-якого напрямку.
Пропрацювавши майже 20 років у системі правоохоронних органів і добре знаючи зсередини їх сильні і слабкі сторони, можу забезпечити ефективний захист Ваших прав у взаємовідносинах з оперативно-слідчими органами, а також у всіх судових інстанціях.
Порядність, Пунктуальність та Професіоналізм - три обов'язкові складові моїх відносин з клієнтами.
«Порядність»! Я абсолютно чесний з клієнтом, не заробляю нав'язуючи непотрібні послуги та не даю пустих обіцянок.
«Пунктуальність»! Я суворо і педантично дотримую домовленості.
«Професіоналізм»! Я беруся за справу клієнта тільки будучи повністю впевнений в своїй компетентності.
Ви можете звернутися до мене зателефонувавши за вказаними на сторінці номерами телефонів, приїхати в офіс або ж задати коротке запитання в розділі «Он-Лайн Консультації».
Пам'ятайте, що ефективність правової допомоги залежить від її своєчасності.

foto cont onichenko

Address

  • Вулиця: м.Ірпінь вул.Тургенівська, 10 офіс.38
  • Місто: г. Ирпень

Contact

  • Телефон: 04597-61286 067-7008820 093-0544470
  • E-Mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

На мапі

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины