Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 03 декабря 2016 17:28

Мати-пенсіонерка просить про допомогу для лікування сина-інваліда першої групи

Оцените материал
(0 голосов)
Олександр Лавринович Олександр Лавринович

П’ять років Олександр Лавринович прикутий до ліжка: його родина сподівається на допомогу
Материнська любов: Віра Лавринович просить допомогти її сину пролікуватися у санаторію.

До редакції «Порталу Ірпеня» звернулася Віра Лавринович з проханням допомоги. Вже більше як п’ять років вона доглядає свого сина, який внаслідок травми став інвалідом і не може пересуватися без сторонньої допомоги.
П’ять років Олександр Лавринович стоїть у черзі на путівку до санаторію. Та, на жаль, навіть отримавши її, він не в змозі поїхати на лікування, бо не надається право взяти із собою супроводжуючого. Це до того, що Олександр є пожиттєво інвалідом першої групи.

 


Тому Віра Олексіївна звертається до небайдужих людей, просить не залишити поза увагою її проблему бізнесменів, допомогти матеріально на поїздку до санаторію. Щоб вона могла супроводити сина на лікування (потрібні кошти на квитки та оренду помешкання), Віра Лавринович зверталася за допомогою до першого заступника міського голови Дмитра Христюка, він обіцяв звернутися до приватних структур за сприянням, однак до цього часу жодної реакції не спостерігається.
Паралельно за час відсутності сина в квартирі родина Лавриновичей має надію вирішити питання ремонту стелі їхньої однокімнатної квартири по вулиці Соборна, що була пошкоджена внаслідок аварії в тепломережі у 2013 році. Ремонт можна робити тільки за відсутності сина-інваліда, який не може пересуватися.
Редакція «Порталу Ірпеня» просить звернути увагу на проблеми цієї родини і допомогти. Вважаємо, що на потреби сім’ї не повинна закривати очі й міська влада.

 

Дополнительная информация

  • Потрібна сума:: грн.
  • Картка Пріватбанку: 0000 0000 0000 0000
  • Яка потрібна допомога: Фінансова
Прочитано 1547 раз

Медиа

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины