Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Блоги Ирпеня, Бучи, Гостомеля, Ворзеля. Правила

  • Думка авторів блогів може не збігатися з думкою редакції;
  • Особисті образи, явний наклеп, пропаганда, реклама, самореклама не вітається;
  • Видаляються всі образливі коментарі до автора публікації;
  • Виключено використання псевдонімів;
  • Для отримання доступу до написання в блозі просимо звернутися до адміністратора по емайл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Понедельник, 14 мая 2018 09:50

Інформаційний портал змінює формат у франшизу міських новинних сайтів

Автор
Оцените материал
(0 голосов)
Інформаційний портал Інформаційний портал

Протягом більше десяти років я та члени моєї творчої команди розробляли та вдосконалювали створення та ведення міських новинних порталів. Багаторічний досвід розробника веб-сайтів дозволяє нам створити міський новинний сайт в будь-якому місті України, в свою чергу, досвід головного редактора та журналіста дозволяє скоординувати роботу редакції та команд нових проектіі для досягнення топових позицій, як ЗМІ.

 Адміністрування моєю командою великої кількості порталів призводить до непродуктивності кожного з них. Добровольців, які б займалися розвитком порталів у своїх містах, не знайшлось. Тому ми прийняли рішення запустити франшизу під брендом «Інформаційний портал», як комерційний проект.

В даному випадку я не рекламую купувати веб-розробку або створення веб-сайтів, а пропоную комплексні послуги цілої команди спеціалістів по налагодженню та веденню повноцінного успішного новинного міського порталу. Тобто у нас є ексклюзивний кейс, трошки авторського програмного забезпечення та знання, як все це змусити працювати, щоб досягти мети.

Цей проект може бути цікавим для політично активних осіб, активістів та всіх, хто бажає створити свою успішну новинну агенцію, умови створення або придбання портала в кожному місті договірні. 

Особисто я та моя фірма не буде відповідати за текстове наповнення порталів, хочу наголосити, що один із факторів досягання успіху новинного агентства - це дотримання журналістської етики, тому ми будемо рекомендувати кожному з редакторів дотримуватись етичних правил журналістики. Як максимально можлива санкція для систематичних порушників - це наша відмова допомагати розвивати сайт порушника та відключення його порталу від загальної мережі порталів (про мережу буде далі).

За для підтримки всієї мережі порталів міст нашою студією буде розроблено основний «головний» сайт мережі – «Інформаційний портал». Даний ресурс буде публікувати новини на всеукраїнські теми, новини Київщини та топові новини кожного порталу мережі франшизи. Цей великий портал буде допомагати поширювати інформацію на всеукраїнському рівні та допомагати в розвитку новим міським порталам. На даний час портал знаходиться на етапі тестування та наповнення. За сприятливих умов кожен сайт франшизи буде отримувати більше трафіку (відвідуваність), а новини будуть мати більший резонанс.

За бажанням власників до кожного порталу буде розроблена окрема газета.

Всі проекти будуть мати нашу технічну та консультаційну підтримку. Умови по створенню нових порталів в даний час договірні, тому що нам цікаві активні люди, які будуть дійсно серйозно розвивати свої новинні сайти.


На даний час готові та пропонуються до продажу такі проекти:

З питань співпраці, пропозицій та умов покупки франшизи звертатися за електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прочитано 537 раз Последнее изменение Понедельник, 14 мая 2018 10:02
Хафізов Костянтин

Журналіст, редактор газети "Інформаційний портал", голова первинної організації Національного союза журналістів України в м.Ірпінь


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины