Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Блоги Ирпеня, Бучи, Гостомеля, Ворзеля. Правила

  • Думка авторів блогів може не збігатися з думкою редакції;
  • Особисті образи, явний наклеп, пропаганда, реклама, самореклама не вітається;
  • Видаляються всі образливі коментарі до автора публікації;
  • Виключено використання псевдонімів;
  • Для отримання доступу до написання в блозі просимо звернутися до адміністратора по емайл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Воскресенье, 01 октября 2017 21:39

Це Алупкінський лебідь і він дуже здивований «собачою-будкою» для лебедів в новому парку Письменників м.Ірпінь.

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)
Це Алупкінський лебідь і він дуже здивований «собачої-будкою» для лебедів в новому парку Письменників м.Ірпінь. Це Алупкінський лебідь і він дуже здивований «собачої-будкою» для лебедів в новому парку Письменників м.Ірпінь.

До цих птахів у мене окреме ставлення, тому що лебеді, будучи благородними тваринами, були прикрасою Алупкінського парку і ставка, де я колись багато відпочивав, спостерігаючи за ними. Для їх комфортного існування всі будиночки були дуже добре впорядковані: сам по собі будиночок був великий, в ньому міг навіть спати чоловік, а найголовніше, вон и були поставлені в важкодоступних місцях, а ландшафтний дизайнер передбачив навіть, щось на зразок комфортного острівця, що б лебеді могли відпочити в спокійній обстановці і займатися іншими лебединими справами. 

Що ж ми бачимо в парку Ірпеня? Лебедям не створили жодних умов, зробив з них живий атракціон, щось на подобі декорації, як скульптури з дерев. Будиночок більше схожий на собачу будку, розташувався так, що будь-який бажаючий може «скривдити» птахів своїм бажанням зробити з ними селфі.

 

Уживеться тут ця пара лебедів? Я особисто сподіваюся, що з ними все буде добре і у них буде можливість знайти краще озеро. Або ж архітектори, цього чуда, самі поживуть день в подібній будці і потім усунуть цей «недолік». Ще сподіваюся, що захисники тварин, як міста, так і столиці, приїдуть в Ірпінь, якщо тваринам стане гірше (хоча вони можуть пропасти так само як і з'явилися і ми ніколи не дізнаємося правди, як це люблять місцеві чиновники)

P.S. Ірпінь поділився на тих, хто всім задоволений і «критиканів», але тільки «критикани» змушують чиновників робити свою роботу так як ПОТРІБНО, а не «тяп-ляп» виключно на день презентації та рекламних брошур депутатів-забудовників.


У мене все!

Прочитано 1450 раз Последнее изменение Воскресенье, 01 октября 2017 21:44
Хафізов Костянтин

Журналіст, редактор газети "Інформаційний портал", голова первинної організації Національного союза журналістів України в м.Ірпінь


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины