Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Блоги Ирпеня, Бучи, Гостомеля, Ворзеля. Правила

  • Думка авторів блогів може не збігатися з думкою редакції;
  • Особисті образи, явний наклеп, пропаганда, реклама, самореклама не вітається;
  • Видаляються всі образливі коментарі до автора публікації;
  • Виключено використання псевдонімів;
  • Для отримання доступу до написання в блозі просимо звернутися до адміністратора по емайл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Понедельник, 13 марта 2017 23:07

Бізнес на школах в Ірпені або чому плачуть вчителі

Автор Сергій Петелько
Оцените материал
(10 голосов)

13 березня 2017 року викликають на батьківскі збори, причина - "Діректор"
На 15 годин зібралися батьки та вчителі чекали на помічницю Карплюка. Приїхали с запізненням. Через пів години заходить директор Пальніков Олег Генадійович і висловлює вкрай коротку промову: "я написав на звільнення за власним бажанням", виходить з актової зали.

Починає говорити помічниця. Я тут для того что бы сказать что мы вводим платное обучение и с этого будет надбавка учителям. 10% от оплаты будет поступать новому директору школы. Что европейская практика на такое постановление розразился шквал недоумения и отрицания. Многие учителя плакали, высказывания в сторону нового вида на образование.

 

На питання чому саме звільнився відповідали як мантру це його вибір. На висловлювання того що невиконано за 3 роки "влади" добудувати корпус для 20 молодших класів, утеплити школу, зробити нормальні стадіони які обіцяв сам В. Карплюк і щоби він не свідчив що це не його вина, відповіла "ЄТО ВЫ ВЫСАСАЛИ ИЗ ПАЛЬЦА" ... Кто она такая что бы отвечать родителям фразами КРЕМЛЯ.... Крім того було сказано що це ще більше розіб'є відношення між батьками і вчителями, Одні батьки зможуть платити інші ні.

На фразу вчителя це не бізнес: відповіла що ні це бізнес...
Вчителя просили пояснити причину вони все повторють одне і те саме це його вибір, але було добре видно що "карплюківці нервують"... А далі почнуть вижимати невигідних батьків з дітьми зі школи.... По словам одного з батьків директора були написані "Сталинские жалобы"... (ну ми то знаємо хто написав, нові ірпінці звістно із ряду "Карплюк наш мер")
На питання чому саме зараз а не дочекатись до кінця року і випустити учнів та закрити рік.. Що буде робиться останню чверть. Вчителі готові писати разом з директором...

Це практично порушення конституції...

 

Прочитано 3088 раз Последнее изменение Понедельник, 13 марта 2017 23:31

Комментарии   

-5 #1 Сонько 14.03.2017 02:13
дивна стаття. Перекрутили...Насправді мова шла про додатклві послуги.
Цитировать
+1 #2 Анько 26.03.2017 05:47
Цитирую Сонько:
дивна стаття. Перекрутили...Насправді мова шла про додатклві послуги.

Коту під хвіст - ваші додаткові платні послуги... ганьба...
Цитировать
-2 #3 Александрпроо 07.04.2017 02:47
Не статья, а бред. Ниочем. Типа никто никогда не платил в школах, да и не только в школах за репетиторство, непонятные поборы и фонды?! А школьную алкомассу надо было давно менять, еще и прицепом десяток таких же отправить "за властным бажанням" т.к. погорло повязли в корупции
Цитировать
-1 #4 Investor 22.04.2017 11:32
Согласна, бред полнейший. В Киеве уже давно дополнительные услуги предоставляются в школах и садиках. Очень удобно, по деньгам родителям выходит раза в четыре дешевле, чем индивидуальные занятия, группы небольшие, водить никуда не нужно.
Учителя более мотивированы и материал подается очень интересно.
Цитировать
0 #5 Ведущий 28.04.2017 02:04
Цитирую Investor:
Согласна, бред полнейший. В Киеве уже давно дополнительные услуги предоставляются в школах и садиках. Очень удобно, по деньгам родителям выходит раза в четыре дешевле, чем индивидуальные занятия, группы небольшие, водить никуда не нужно.
Учителя более мотивированы и материал подается очень интересно.


Вы несёте полную чушь,
школьную программу, которую обязаны преподавать бесплатно - пытаются навязать платно.
Индивидуальные занятия намного дешевле и репетитор работает с одним и всё внимание одному, а "дополнительные" это куча детей и никаких результатов.
Наверное Инвесторы понастроили платных школ и "требуют" развала школ бесплатных!
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины