Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Блоги Ирпеня, Бучи, Гостомеля, Ворзеля. Правила

  • Думка авторів блогів може не збігатися з думкою редакції;
  • Особисті образи, явний наклеп, пропаганда, реклама, самореклама не вітається;
  • Видаляються всі образливі коментарі до автора публікації;
  • Виключено використання псевдонімів;
  • Для отримання доступу до написання в блозі просимо звернутися до адміністратора по емайл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Друга Світова війна: 1939 р. чи 1941 р.?

Друга Світова війна: 1939 р. чи 1941 р.?

Говорили балакали, сіли і заплакали. Я не майстер профі з історії, визнаю. Але той, хто чіпляв роки Другої світової війни 1941-1945 на вхідну групу «Алеї слави», напевно ще гірше мене знають цю науку.
На новій реконструйованій алеї перед могилами солдатів Другої світової війни вчепили «1941-1945».

По-перше, Верховна Рада України ухвалила Декларацію Пам'яті і Солідарності щодо подій історії Другої світової війни. У Декларації парламенту привертають увагу, що «пакт Ріббентропа-Молотова від 23 серпня 1939 року, укладений між двома тоталітарними режимами – комуністичним Радянським Союзом і нацистською Німеччиною, призвів до вибуху 1 вересня Другої світової війни, спричиненої агресією Німеччини, до якої 17 вересня долучився Радянський Союз.» «Закликаємо народи всієї Європи пам'ятати про причини і наслідки II світової війни, а також докласти спільних зусиль з метою захисту безпеки і свободи», - наголошується в Декларації. Але в м.Ірпінь про це не чули і продовжують пропагандистку традицію Радянського союзу.
По-друге, на території «Алеї слави», окрім могил загиблим Другої світової війни, є ще 2 пам’ятки «На цьому місці буде встановлена стела загиблим воїнам-інтернаціоналістам та бійцям, які віддали своє життя за Україну» і «Вічна пам’ять захисникам, що полягли за Батьківщину. Встановлено з нагоди відзначення 1025 – річчя Хрещення Русі 2013 р.». До чого тоді прив’язка чисто до ВВВ? Ці пам’ятки теж до ВВВ віднесли? Чи про них забули?

2 3
Громадська рада м.Ірпінь ініціювала Круглий стіл «Про збереження культурної, духовної, архітектурної та природної спадщини у контексті розвитку Приірпіння», де, щодо даної ситуації, було вирішено наступне: зважаючи на думку експертів з позиції історичної правди щодо участі українців у Другій світовій війні, необхідно зняти закріплені на колонах при вході з вулиці Центральної (Ірпінь) до пам’ятника загиблим воїнам цифри «1941 - 1945» та напис «Алея Слави».
Громадська рада м.Ірпінь надасть дану Резолюцію нашим «керівникам» міста і буде чекати відповідної адекватної реакції.

4 Резолюція круглого столу


Комментарии   

+1 #1 Арам Баргсян 18.11.2016 19:42
"У вухах ще стоїть від ахінеї, яку я майже дві години слухав" Подервянский
Ребята, может хватит перевирать историю? Великая Отечественная Война началась 22 июня 1941 года. Именно в честь павших воинов и была построена эта стелла еще в советское время. Я понимаю, что сейчас модно переписывать историю, восхвалять всяких там СС "Галициен", "Нахтигаль", УПА и прочих Бандер-Шухевичей. Но вам то совесть и мораль зачем даны?
То, что принимает Верхованая Рада последние 3 года имеет мало общего со здравым смыслом. Не нужно уподобляться этой шайке упырей. В семье каждого гражданина Украины в не зависимости от национальности есть погибшие или воевавшие в той страшной мясорубке. Вы своим словоблудием и переписыванием истории просто пятнаете память о них...
PS Мой прадед погиб на Курской дуге в 1943 г, там и похоронен.
Кстати, где-то год назад возле ДК Ирпеня уничтожили обелиск павшим героям в ВОВ вместе с капсулой с прахом героев. Вы это тоже поддерживаете или вы участвовали??
Цитировать
0 #2 Андрій Ірпінь 19.11.2016 04:58
панове свідоміти. Вам більше немає чим зайнятись, як глумитись над загиблими воїнами? Пройде ж 5-10 років, зникне весь цей угар і ви ж самі будете підтирати всі надписи у фейсбуках-вконтактах і на памятниках. Он Аваков уже почав видаляти коментарі про Трампа. Завтра зміниться курс України і ви будете робити так само.

"Коли нету здравого ума, Не будут долговечными державы, Где перемен сплошная кутерьма."
Н. Макиавелли
Цитировать
0 #3 Александр Андреевич 20.11.2016 18:49
Автору статьи и тех, кто его поддерживает рекомендую пересмотреть фильмы "В бой идут одни старики", "Они сражались за Родину", "Балладу о солдате", "А зори здесь тихие" и т.д. Тогда может поменьше будет дури и желания переписывать историю и спекулировать на тему Великой Отечественной войны.
Ставлю неуд
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины