Menu

Блоги Ирпеня, Бучи, Гостомеля, Ворзеля. Правила

  • Думка авторів блогів може не збігатися з думкою редакції;
  • Особисті образи, явний наклеп, пропаганда, реклама, самореклама не вітається;
  • Видаляються всі образливі коментарі до автора публікації;
  • Виключено використання псевдонімів;
  • Для отримання доступу до написання в блозі просимо звернутися до адміністратора по емайл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Друга Світова війна: 1939 р. чи 1941 р.?

Друга Світова війна: 1939 р. чи 1941 р.?

Говорили балакали, сіли і заплакали. Я не майстер профі з історії, визнаю. Але той, хто чіпляв роки Другої світової війни 1941-1945 на вхідну групу «Алеї слави», напевно ще гірше мене знають цю науку.
На новій реконструйованій алеї перед могилами солдатів Другої світової війни вчепили «1941-1945».

По-перше, Верховна Рада України ухвалила Декларацію Пам'яті і Солідарності щодо подій історії Другої світової війни. У Декларації парламенту привертають увагу, що «пакт Ріббентропа-Молотова від 23 серпня 1939 року, укладений між двома тоталітарними режимами – комуністичним Радянським Союзом і нацистською Німеччиною, призвів до вибуху 1 вересня Другої світової війни, спричиненої агресією Німеччини, до якої 17 вересня долучився Радянський Союз.» «Закликаємо народи всієї Європи пам'ятати про причини і наслідки II світової війни, а також докласти спільних зусиль з метою захисту безпеки і свободи», - наголошується в Декларації. Але в м.Ірпінь про це не чули і продовжують пропагандистку традицію Радянського союзу.
По-друге, на території «Алеї слави», окрім могил загиблим Другої світової війни, є ще 2 пам’ятки «На цьому місці буде встановлена стела загиблим воїнам-інтернаціоналістам та бійцям, які віддали своє життя за Україну» і «Вічна пам’ять захисникам, що полягли за Батьківщину. Встановлено з нагоди відзначення 1025 – річчя Хрещення Русі 2013 р.». До чого тоді прив’язка чисто до ВВВ? Ці пам’ятки теж до ВВВ віднесли? Чи про них забули?

2 3
Громадська рада м.Ірпінь ініціювала Круглий стіл «Про збереження культурної, духовної, архітектурної та природної спадщини у контексті розвитку Приірпіння», де, щодо даної ситуації, було вирішено наступне: зважаючи на думку експертів з позиції історичної правди щодо участі українців у Другій світовій війні, необхідно зняти закріплені на колонах при вході з вулиці Центральної (Ірпінь) до пам’ятника загиблим воїнам цифри «1941 - 1945» та напис «Алея Слави».
Громадська рада м.Ірпінь надасть дану Резолюцію нашим «керівникам» міста і буде чекати відповідної адекватної реакції.

4 Резолюція круглого столу

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины