Menu

Wow Kids & Лабораторія дитинства

Wow Kids & Лабораторія дитинства

февраля 15, 2020 @ 11:00 AM

Вартість:

250-300

Адреса:

Ирпінь, вул. Центральна 20.

Телефони для бронювання:

+380730527737

Організатор

Роман Голованов
Wow Kids & Лабораторія дитинства оголошують про відкриття Школи відповідального батьківства! Бути татом і мамою - це більше ніж просто біологічна приналежність. Це щоденна боротьба і робота над собою. Відповідальне батьківство - це не тільки лайфхаки про виховання дітей, а й про виховання себе в першу чергу. Кожному з батьків критично необхідно розуміти цикли розвитку кожної дитини. Щоб бути здатним заповнити потребу дитини у всебічному розвитку. У кожної дитини є безліч потреб, 90% цих потреб заповнюються виключно родині. Відсутність осмисленого і усвідомленого виховання призводить до формування у дітей безлічі травм і не здібностей, які перешкоджають цілісного розвитку. Реєструйтеся зараз! Теми; 1. Як ми травмуємо дітей? Травма позбавляє малюка дитинства і є причиною багатьох слабкостей, які руйнують життя, стосунки й наш мозок. 2. Як розвивати дітей всебічно? Як розвивати дитину цілісно: фізично, інтелектуально, емоційно, соціально і духовно? 3. Як розпочати розвиток дитини із найважливішого етапу - вагітності? Ембріологія, розвиток мозку та нервової системи дитини - перший найважливіший період підготовки до народження дитини. 4. Що треба знати про найважливіші перші 2000 днів життя дитини? У перші п’ять років життя дитини формуються нейронні зв’язки, формуються реакції та звички. Батькам важливо закласти фундамент, від якого буде залежати все подальше життя. 5. Як виховувати дитину в останню частину її домашнього періоду, перед тим як вона відправиться у підліткову пригоду? Нам критично необхідно зрозуміти циклічність розвитку дитини, аби напевно давати дитині те, чого вона потребує (Від 6 до 11 років). 6. Як пробачити і як впливає непрощення між батьками та дітьми? Що робити з образою на тата й мати, а також про нездатності, до яких призводить не прощення? 7. Як бути справжнім чоловіком та справжнім батьком? Тема для татів про розтин культурної карикатури мужності й батьківства, яка допомогає зрушити з мертвої точки батьківства і почати боротися за власну родину. 8. Як виховати моральний авторитет? Як виховувати дітей у повазі, а також закласти у них внутрішній стрижень червоної межі, за яку не можна переступати. Аби діти мали чіткий орієнтир що таке добро і що таке погано. 9. Санкції чи помста? Як дисциплінувати дитину? Про ефективні методи контролю та санкції, які корегують поведінку і збільшують повагу дитини до батьків. Ми вивчимо дієвий метод дисциплінування дітей, який безумовно призведе до позитивних результатів.

Тренінги

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины