Menu

Вистава "...про Ромео і Джульєтту ... тільки звали їх Маргарита та Абульфаз"

Вистава

октября 26, 2019 @ 7:00 PM

Вартість:

вiд 150грн. до 250грн.

Адреса:

вулиця Соборна, 183,

Телефони для бронювання:

+38 063 306 95 97

Організатор

ГО "Карамболь*Ко"

... про Ромео і Джульєтту ... тільки звали їх Маргарита та Абульфаз Виставу-потрясіння ... Створено за оповіданням письменниці Світлани Алексієвич, відзначеної в 2015 році Нобелівської премії з літератури з формулюванням «за багатоголосну творчість - пам'ятник стражданню і мужності в наш час». Iсторія про велику силу кохання яка стикається з розпадом самого поняття «людина». Як старі чотки, перебираючи кожну хвилину свого життя, Маргарита знову і знову переживає ті жахливі і разом з тим наповнені щастям дні 1990 року в Баку. Спогади надають розповіді глибоку ліричність, не затуляючи, проте його реалістичної суті. Двоє молодих людей, Маргарита і Абульфаз, грають весілля, і скоро в їхній родині очікується поповнення. Для них майбутнє має сенс, тільки якщо вони разом. Проте, для любові виникають бар'єри, унікальні для періоду і місця... Цю дилему зможе вирішити з часом тільки віра, надія і любов ... Режисер-постановник - Заслужена артистка України Ірина Мельник Асистент режисера - Заслужений артист України Сергій Мельник Музичне оформлення - Тетяна Баранова Тривалість 55 хв. Моновистава на одну дію, йде російською мовою

Концерти

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины