Menu

Резиденція Санта Клауса в Ірпені

Резиденція Санта Клауса в Ірпені

декабря 25, 2019 @ 11:00 AM

Вартість:

350грн

Адреса:

м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г

Телефони для бронювання:

097-015-30-43

Організатор

LimPoPo Schoo

РІЗДВЯНА РЕЗИДЕНЦІЯ! Друзі, 25 грудня до Школа-Сад Limpopo, завітає Санта Клаус. В цьому році ми в черговий раз підготували шалену програму. На нашій локації діти самостійно будуть обирати, як провести свій час: - Будиночок Санта Клауса (зустріч з Сантою, фото і подарунок); - Анімаційна програма - Один вдома (інтерактивна розважальна програма для дітей); - Майстерня ельфів – змайструй поробку разом з ельфами, яка буде тобі до смаку; - Відділення новорічної пошти - майстер-клас від сніговиків, будемо створювати листівки для своїх близьких. Вартість участі: - Зустріч з Сантою та участь у програмі "Один вдома" – 250 грн; - Участь в усіх локаціях* та подарунок від Санти – 350 грн. *Участь в локаціях – відвідування всіх майстер-класів та занять. Дата проведення та адреса: 25 грудня – з 11:00 до 15:00 діти віком від 2-х до 8-ми років м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА

Свята

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины